Učitelji

Slovenski jezik

Anita Šipek, prof.

anita.sipek@prometna.net

mag. Maja Cafuta, prof.

maja.cafuta@prometna.net

Petra Krajnc, prof.

petra.krajnc@prometna.net

Tuji jeziki

Mojca Gonza, prof.

mojca.gorza@prometna.net

mag. Mateja Petrovič, prof.

mateja.petrovic@prometna.net

Mateja Pivec, prof.

mateja.pivec@prometna.net

Danijela Kačinari, prof.

danijela.kacinari@prometna.net

Športna vzgoja

Ana Štrucl, prof.

ana.strucl@prometna.net

Dmitri Stoianov, prof.

dmitri.stoianov@prometna.net

Marjan Maj Čerič

Naravoslovje

Mira Jug Skledar, prof.

mira.jug.skledar@prometna.net

Metka Krunič, univ. dipl. inž. kem. tehn.

metka.krunic@gmail.com

Jolanda Radolli, prof.

jolanda.radolli@prometna.net

mag. Borut Krajnc, prof.

borut.krajnc@prometna.net

mag. Mateja Turk, prof.

mateja.turk@prometna.net

Barbara Čeh, prof.

barbara.ceh@prometna.net

Družboslovje

Milena Puhar, prof.

milena.puhar@prometna.net

Romana Orthaber, univ. dipl.inž. grad.

romana.orthaber@prometna.net

Bruno Kralj, prof.

bruno.kralj@prometna.net

Stroka logistični tehnik

Dušan Veršec, dipl. inž. prom.

dusan.versec@prometna.net

Bogomir Brečko, dipl. inž. prom.

bogomir.brecko@prometna.net

Romana Orthaber, univ. dipl. inž. grad.

romana.orthaber@prometna.net

Milena Puhar, prof.

milena.puhar@prometna.net

Benjamin Pivec, mag. inž. prom.

benjamin.pivec@prometna.net

mag. Klavdija Živko Pal, univ. dipl. ekon.

klavdija.zivko-pal@prometna.net

Bruno Kralj, prof.

bruno.kralj@prometna.net

Zlatko Šehovič, univ. dipl. ekon.

zlatko.sehovic@prometna.net

Stroka tehnik varovanja

Jožef Hartman, univ. dipl. var.

jozef.hartman@prometna.net

mag. Klavdija Živko Pal, univ. dipl. ekon.

klavdija.zivko-pal@prometna.net

mag. Borut Krajnc, prof.

borut.krajnc@prometna.net

Bogomir Brečko, dipl.inž.prom.

bogomir.brecko@prometna.net

Dušan Veršec, dipl.inž.prom.

dusan.versec@prometna.net

Zakaj izbrati nas?

  • učiteljski in predavateljski kader z bogatimi izkušnjami iz prakse;
  • sproščeno vzdušje med dijaki, študenti in učitelji/predavatelji;
  • strokovna srečanja, delavnice in posveti s strokovnjaki iz uspešnih partnerskih podjetij;
  • karierni center vam olajša pot do zaposlitve;
  • možnost izobraževanja v tujini – Erasmus Plus;
  • strokovne ekskurzije doma in v tujini;
  • družabne aktivnosti (spoznavni večeri, športne igre, kulturni dogodki …);
  • dostop z javnimi potniškimi sredstvi in možnost brezplačnega parkiranja;
  • možnost bivanja v dijaškem in študentskem domu;
  • možnost toplih in hladnih obrokov (tudi študentski boni).