Govorilne ure

Skupne govorilne ure

V šolskem letu 2020/21, bodo skupne govorilne ure organizirane po naslednjem razporedu:

  • 15. september 2020 – roditeljski sestanki
  • 13. oktober 2020 – roditeljski sestanek za 4. letnike
  • 10. november 2020
  • 19. januar 2021
  • 16. marec 2021
  • 11. maj 2021

Pričetek govorilnih ur in roditeljskih sestankov je vedno ob 17.00.

Govorilne ure profesorjev izven skupnih govorilnih ur

Priimek in ime

E-naslov

Od - do Telefon
Brečko Bogomir, dipl. inž. prom.

bogomir.brecko@prometna.net

Ponedeljek, 11.05 – 11.50 02 429 41 24
Cafuta Anžur Maja

maja.cafuta@prometna.net

Četrtek, 8.55 – 9.40 02 429 41 28
Čeh Barbara, prof.

barbara.cah@prometna.net

Ponedeljek, 10.00 - 10.45 02 429 41 21
Čirič Marjan Maj Ponedeljek, 12.40 - 13.25 02 429 41 29
Gajšek Janja

janja.gaj@mail.amis.net

Sreda, 11.05 – 11.50 02 429 41 21
Gonza Mojca, prof.

mojca.gonza@prometna.net

Četrtek, 8.55 – 9.40 02 429 41 25
Hartman Jožef, univ. dipl. var.

jozek.hartman@gmail.com

Sreda, 10.00 – 10.45 02 429 41 27
Jug Skledar Mira, prof.

mira.jug.skledar@prometna.net

Četrtek, 10.00 - 11.30 02 429 41 02
Kačinari Danijela, prof.

danijela.kacinari@prometna.net

Sreda, 11.05 – 11.50 02 429 41 25
mag. Krajnc Borut, prof.

borut.krajnc@prometna.net

Sreda, 11.50 - 12.35 02 429 41 27
Krajnc Petra, prof.

krajnc.p@gmail.com

Sreda, 13.00 – 13.45 02 429 41 30
Kralj Bruno, prof.

kralj.bruno@gmail.com

Torek, 10.00 – 10.45 02 429 41 16
Krunić Metka, univ. dipl. kem.

meta.krunic@gmail.com

Sreda, 8.55 – 9.40 02 429 41 29
Orož Hanžič Severina, prof.

severina.oroz@prometna.net

Petek, 8.55 – 9.40 02 429 41 21
Orthaber Romana, univ. dipl. inž. grad.

romana.orthaber@prometna.net

Četrtek, 11.55 – 12.40 02 429 41 29
Peruš Mitja, prof.

matija.perus@prometna.net

Sreda, 8.55 – 9.40 02 429 41 27
mag. Petrovič Mateja, prof.

mateja.petrovic@prometna.net

Petek, 8.05 – 8.50 02 429 41 25
Pivec Benjamin, mag. inž. prom.

benjamin.pivec@prometna.net

Sreda, 8.05 – 8.50 02 429 41 24
Pivec Mateja, prof.

mateja.pivec@prometna.net

Sreda, 7.15 – 8.00 02 429 41 25
Puhar Milena, prof.

milena.puhar@prometna.net

Sreda, 10.00 – 10.45 02 429 41 28
Radolli Jolanda, prof.

jolanda.radolli@prometna.net

Petek, 11.55 – 12.40, Torek, 11.05 – 11.50 02 429 41 27
mag. Stoianov Dmitri, prof.

dmitri-stoianov@yandex.ru

Četrtek, 11.05 – 11.50 02 429 41 32
Šehovič Zlatko, univ. dipl. oec.

zlatko.sehovic@prometna.net

Petek, 10.00 - 10.45 041 555 309
Šipek Anita, prof.

anita.sipek@guest.arnes.si

Četrtek, 10.00 - 10.45 02 429 41 28
Štrucl Ana, prof.

stasa.ana@gmail.com

Ponedeljek, 11.55 - 12.40 02 429 41 29
mag. Turk Mateja, prof.

mateja.turk@prometna.net

Torek, 12.00 - 13.00 02 429 41 08
Veršec Dušan, dipl. inž. prom.

dusan.versec@prometna.net

Torek, 11.10 – 11.50 02 429 41 24
Vunjak Aleš

ales.vunjak@prometna.net

Ponedeljek, 9.00 - 10.00 02 429 41 21
Trojnar Kvas Snežna

snezna.trojnarkvas@prometna.net

Petek, 9.00 – 9.40 02 429 41 25
mag. Živko Pal Klavdija, univ. dipl. ekon.

klavdija.zivko-pal@prometna.net

Petek, 11.05 – 11.50 02 429 41 29