Učna pomoč

UČNA POMOČ - SPLOŠNO

Teja Kosi

teja.kosi@prometna.net

pomoč pri učenju - torek, sreda, četrtek, 15.00 – 17.00 dijaški dom

ANGLEŠČINA

Snežna Trojnar Kvas

snezak73@gmail.com

torek ob 10.45 - učna pomoč za 1.d in petek ob 12.45 - učna pomoč za 3.d kabinet 3. nadstropje - srednja šola
Mateja Petrovič

mateja.petrovic@prometna.net

v dogovoru z dijaki - med glavnimi odmori, v četrtek 7. uro po urniku in v petek 7. uro po urniku. O udeležbi me morajo obvestiti pri uri oziroma v TEAMS.
Meta Klarič ponedeljek: 15.30 - 17.00, sreda: 15.30 - 16.30, četrtek: 17.00 - 18.00 učilnica v tretjem nadstropju dijaškega doma

NEMŠČINA

Mateja Pivec

mateja.pivec@prometna.net

četrtek 2. uro, med glavnim odmorom in po dogovoru z dijaki kabinet 3. nadstropje – srednja šola
Mojca Gonza

mojca.gorza@prometna.net

ponedeljek 12.45 - 13.30 kabinet tretje nadstropje
Meta Klarič ponedeljek: 15.30 - 17.00, sreda: 15.30 - 16.30, četrtek: 17.00 - 18.00 učilnica v tretjem nadstropju dijaškega doma

MATEMATIKA

Barbara Čeh

barbara.ceh@prometna.net

ponedeljek in sreda od 13.30 do 14.00 kabinet 1. nadstropje - srednja šola
Melani Potrč

melani.potrc@prometna.net

sreda, ena ura namenjena dijakom 1. in 2. letnika, 14.25 – 15.00, druga ura pa dijakom 3. in 4. letnika, 15.00 – 15.45 kabinet 2. nadstropje (mat/fiz)

FIZIKA

Matija Peruš

matija.perus@prometna.net

četrtek, 10.00 - 10.45 kabinet 2. nadstropje

SLOVENŠČINA

Krajnc Petra

petra.krajnc@prometna.net

četrtek, 12.45-13.30 knjižnica
Anita Šipek

anita.sipek@prometna.net

petek, 9.00 – 9.40 kabinet 2. nadstropje

STROKOVNI PREDMETI

Bruno Kralj

bruno.kralj@prometna.net

sreda, 2. učna ura - 8.05 do 8.50 kabinet 5. nadstropje – srednja šola
Pivec Benjamin

benjamin.pivec@prometna.net

ob sredah med 9.00 in 9.40 kabinet 4. nadstropje
Orthaber Romana

romana.orthaber@prometna.net

ob četrtkih med 11.55. in 12.40 kabinet 1. nadstropje
Puhar Milena

milena.puhar@prometna.net

ob sredah ob 10. do 10.45 kabinet 2. nadstropje

Zakaj izbrati nas?

  • učiteljski in predavateljski kader z bogatimi izkušnjami iz prakse;
  • sproščeno vzdušje med dijaki, študenti in učitelji/predavatelji;
  • strokovna srečanja, delavnice in posveti s strokovnjaki iz uspešnih partnerskih podjetij;
  • karierni center vam olajša pot do zaposlitve;
  • možnost izobraževanja v tujini – Erasmus Plus;
  • strokovne ekskurzije doma in v tujini;
  • družabne aktivnosti (spoznavni večeri, športne igre, kulturni dogodki …);
  • dostop z javnimi potniškimi sredstvi in možnost brezplačnega parkiranja;
  • možnost bivanja v dijaškem in študentskem domu;
  • možnost toplih in hladnih obrokov (tudi študentski boni).